top of page

Autentiška
moteris

savęs pažinimo 
studijos ir praktikos

Šios savipažinimo studijų programos pagrindas - gyvenimo ir mokymų patirtis, per penkiolikos metų darbo su moterimis rezultatas.  

Kaip šokio, meditacijų, meninės raiškos mokytoja su moterimis bendravau beveik dešimtmetį. Esu baigusi dulų studijas. Su bendramintėmis keletą metų leidome e-leidinį GAJA moterims. Paskui buvo pertrauka savęs susidėliojimui iš naujo, šaknų įleidimui naujoje gyvenamojoje vietoje ir aplinkoje - iš miesto persikėlėme į kaimo vietovę Kernavės apylinkėse. 2017 m. vėl grįžau prie mokymų, tik formalesnėje aplinkoje. Pradėjau dirbti kalbos ir kultūros institute Lingua Lituanica Vilniuje, kur mokiau suaugusius lietuvių, anglų ir prancūzų kalbų. Net ir toje aplinkoje radau būdų, kaip suformuoti kursų koncepcijas išskirtinai moterims. Puikus to pavyzdys - Madame prancūzų kalbos klubas moterims. 

2021 m. pabaigoje pradėjau dirbti tik savarankiškai, norėdama pagrindinį dėmesį skirti moterų mokymams per anglų kalbą. To pasekoje gimė kurso Inspiring Women programa, mokymų medžiaga ir jau susidariusi dvidešimties moterų, baigusių vieną, dvi ar visas tris pakopas bendruomenė. 

Su studentėmis - įvairaus amžiaus ir profesijų moterimis - dažnai aptarinėjame ne visai tipines temas, tokias kaip psichologija, bendravimo psichologija, moteriška lyderystė, meditacija ir gyvenimo balansas, menas, muzika, ir pan. Moterys, kurios renkasi mano mokymus - individualius, grupinius, ar derina abi praktikas - yra smalsios, joms rūpi vidinė pusiausvyra. Norinčioms gilintis į save individualiai tinka individualios motyvacinės sesijos moterims. Nuo 2022 m. rudens nusprendžiau praplėsti susitikimų formatą - Autentiškos moters studijos ir praktikos penktadieniais vyks lietuvių kalba. 

 

Šios studijos yra galimybė:

- rasti moterų palaikymo ratą,

- susipažinti su įvairiomis saviugdos disciplinomis, 

- taikyti teoriją praktikoje,

- praktikuoti sąmoningą gyvenimo būdą ir

- tapti savo gyvenimo šeimininkėmis. 

Autentiškos moters susitikimai vyksta ONLINE lietuvių kalba. Noriu integruoti įvairiapusę savo patirtį ir pabendrauti su jumis dar laisvesnėje aplinkoje, suteikti saugią erdvę įvairių profesijų ir amžiaus moterims augti drauge per savęs pažinimą. Man atrodo, vis daugėja žmonių, suprantančių, kaip svarbu integruoti emocijas, emocinį savo gyvenimą į kasdienybę, stebėti savo būseną, pasirūpinti savimi nebūtinai tada, kai prispiria aplinkybės, o tarsi prevenciškai, taip, kad tai teiktų džiaugsmą, norą gyventi, skleistis kaip asmenybei, siekti naujų aukštumų ir gylių tiek asmeniniame, tiek profesiniame gyvenime. Tą ir darysime Autentiškos moters susitikimuose. 

Kuo tai skiriasi nuo kitų saviugdos mokymų?

Autentiškos moters susitikimai yra tam tikra studija. Studija - tai mokslai, bet ne vien teoriniai. Studijuoti - tai ir taikyti teoriją praktikoje, stebėti to pasekmes ir retkarčiais galėti pasidalyti savo mažais žingsneliais su bendramintėmis. Susitikimai yra teminiai, taigi nėra pilstymo iš "tuščio į kiaurą". Gaunate ir minimalią savistabos medžiagą kiekvieną kartą, kai nusprendžiate dalyvauti susitikime. Skatinu kelti klausimus ir mąstyti, kaip viena ar kita mintis ataidi viduje, ką apie tai sako intuicija, kritinis mąstymas, bet tuo pačiu - atverti nusistatymą, atsikratyti išankstinių nuostatų ir pažvelgti į nagrinėjamą temą tarsi nauju žvilgsniu. 

Kokių disciplinų galiu tikėtis?

- Įžangos į meditaciją, atsipalaidavimą ir asmenybės integraciją (kaip nuraminti protą, emocijas, rasti vidinį centrą),

- Knygų ir poezijos terapijos,

- Kūrybinio rašymo,

- Balso praktikų (kaip drįsti išsakyti savo nuomonę, iš kur kalbėti, kad balsas būtų paveikus),

- Spalvų terapijps (spalvų poveikis, piešimas, tapyba akvarele).

Visos išvardytos praktikos tinka ir pradedančiosioms, ir jau praktikuojančioms. 

Kaip galėčiau prisijungti prie Autentiškos moters grupės?

Parašykite el. laišką "Norėčiau dalyvauti Autentiškos moters grupėje"

tutorneringa@gmail.com arba skambinkite tel. +370 65077972.

 

Kaina:

Mokant už du kartus 15 Eur

Mokant už keturis kartus 12 Eur

Mokant už vieną kartą 17 Eur 

Susitikimai vyksta kas antrą penktadienį. 

Susitikimų datos:

Daugiau apie Neringą: SKAITYTI

bottom of page