top of page
rm326-wan-11.jpg

Lietuvių kalba užsieniečiams - kietas riešutėlis, todėl nuolat mokytoja Neringa ieško naujų būdų, kaip supaprastinti jos mokymą(si). Siekdama efektyvumo, pati kuria mokomąją medžiagą ir nuolat ją atnaujina.

Kursas Spoken Lithuanian (Pre-Beginner)

Skirtas tiems, kurie nori pramokti pagrindinių lietuviškų frazių ir žodžių. Gramatikos  beveik nėra, bet studentas gali susidaryti bendrą kalbos vaizdą ir įvaldyti esminius kasdienės kalbos elementus - klausimus ir atsakymus buitinėmis temomis. Suteikiama galimybė praktikuotis Quizlet platformoje, duodami autentiški garso įrašai ir klausymo užduotys.

Kursas Curious Lithuanian (Beginner. A1)

Skirtas tiems, kurie nori mokytis lietuvių kalbos ir minimalių gramatikos pagrindų, tokių kaip laikai, daiktavardžių linksniai, įvardžiai, būdvardžiai, jų skaičiai ir giminės. Mokymasis pateiktas patrauklia dialogų forma, sukuriant istorijos įspūdį (tęstinumą). Suteikiama galimybė praktikuotis Quizlet platformoje.

 

Kursas Fluent Lithuanian (Beginner +. A1-A2)

Skirtas tiems, kurie jau turi minimalius gramatikos pagrindus. Čia giliname, kartojame gramatiką patrauklia dialogų forma. Studentai mokosi išsamiau pasakoti apie save: pomėgius, darbą, laisvalaikį ir pan. bei bendrauti šiomis temomis. Duodami autentiški garso įrašai ir klausymo užduotys. Suteikiama galimybė praktikuotis Quizlet platformoje.

picture credit: freepik.com

+370 650 77972

bottom of page