top of page
Individual.jpg

Individualisto konceptas tinka Jums, jeigu:

 • ieškote ne tik kalbos specialisto, bet ir kalbos koučerio

 • norite ne šiaip kalti anglų kalbos gramatiką ar žodžius, bet perprasti sklandaus bendravimo principus ir kultūrinius niuansus

 • tikitės maksimalaus mano dėmesio 

 • siekiate išmokti mokytis 

 • per anglų kalbą gilinti lyderystės, empatijos, public speaking ir kitus įgūdžius

 • planuojate specifinius karjeros pokyčius 

 • norite pritaikyti anglų kalbą sau, o ne taikytis prie sistemų

 • norite mokytis Jums tinkamu laiku ir tempu

Koks turėtų būti mano kalbos lygis startuojant?

Dirbu tik su suaugusiais asmenimis. Specializuojuosi ties kalbos įgūdžių gerinimu, taigi Jūsų kalbos lygis turėtų būti maždaug B1, kalbant žmonių kalba -  jei jau turite gramatikos pagrindus, žodyną ir mokate kalbėti pilnais sakiniais, bet norite skambėti natūraliau ir įtikimiau, praturtinti savo žodyną žiūrėdami vaizdo įrašus anglų kalba ir praktikuodamiesi su manimi - welcome!

Koks yra tipinis jūsų klientas?

Dirbu tik su suaugusiais asmenimis. Dauguma mano klientų yra vidutinio ir brandaus amžiaus moterys, užimančios vadovaujančias pozicijas, turinčios savo verslą ir/arba anglų kalbą suprantančios kaip langą į akiračio plėtimą. 

Kaip dažnai planuotis mokymus?

Priklauso nuo Jūsų lūkesčių ir tikslų.

Lengvasis planas įsibėgėjimui

1 kartas per savaitę

Tinka, jei norite tik prisiminti kalbą ar palaikyti esamą kalbos lygį. 

Aukso viduriuko planas

2 kartai per savaitę

Tinka, jei save labiau priskirtumėte prie pastovaus ritmo studentų ir jei norite mokytis savo malonumui. Dažniau mokytis yra lengviau, tik tenka suformuoti įprotį skirti tam laiko.

Maksimalisto planas sparčiam pokyčiui kurti

3 kartai per savaitę

Tinka, jei turite "deadline'ą", iki kada būtina patobulinti kalbą ir jei poreikis labai specifinis.

Padedu klientams ruoštis formalioms studijoms anglų kalba, tarkime, ISM vadovų mokymuose ar BMI institute. Poreikiui esant, sesijas skiriame ir mokymų medžiagai (anglų kalba) iš jūsų gautos įstaigos įsisavinti, prezentacijoms darbe ar studijose ruošti, viešo kalbėjimo įgūdžiams praktikuoti

Įkainiai

Sesijos su Neringa yra daugiau nei kalbos pamokos. Tai - kalbos meistriškumo, psichologijos ir saviugdos derinys, pritaikytas konkrečiai Jūsų asmenybei. Jokių vadovėlių, medžiaga kuriama kiekvieną savaitę ir nuolat atnaujinama, o temos parenkamos pagal jūsų poreikį. 

Įkainis: nuo 35 Eur/60 min.

 • Apmokant 5 sesijų ciklą, kaina 200 Eur.

 • Apmokant 10 sesijų ciklą, kaina 350 Eur.

 • Į šį paketą įeina email'ai anglų kalba po kiekvieno susitikimo, prieiga prie Quizlet programėlės, temų derinimas pagal jūsų poreikius. 

 • Išrašoma išankstinė sąskaita faktūra fiziniams arba juridiniams asmenims.

 • Užbaigę mokymų ciklą, gaunate pažymėjimą.

Nepirk katės maiše!

Jūsų poreikiams aptarti galime suplanuoti 20 min pokalbį internetu ir aptarti Jūsų lūkesčius, galimas temas ir susipažinti su mokomąja medžiaga. Mokomosios medžiagos pavyzdžiai.

Kuo šie mokymai unikalūs?

Jei nežinojote, kad galima suderinti anglų kalbos mokymąsi ir asmeninį tobulėji, arba kad galima ne tik tobulinti kalbos žinias, bet ir sąmoningai treniruotis jaustis geriau, kai tenka bendrauti angliškai - mums pats metas susitikti ir pakeisti Jūsų patirtį! Skaityti daugiau apie Neringą.

Kaip pradėti?

Rašykite tutorneringa@gmail.com, gaukite susipažinimo pokalbio nuorodą, išbandykite! Arba užpildykite formą ir su Jumis susisieksime per 24 valandas!

White Structure

Susisiekti

"Anglų kalbos mokymasis pas Neringą originalus, kūrybingas, suteikiantis laisvę reikšti mintis ir nebijoti klysti. Mokymosi metodą pavadinčiau - “meškerė ir žuvis”. Ačiū, kad parodei, kur "kimba" ir "įteikei" žinių ir komforto plaukiant anglų kalbos vandenynais!"

Vaida, 

Chief Administrative Officer

"Taip įtraukia, kad tą valandą viską aplink pamirštu, visi rūpesčiai ir darbai nutolsta!  Pasikraunu geros energijos ir emocijų: užplūsta puiki nuotaika, pasitikėjimas savimi, visą dieną mąstau  angliškai. Ačiū!"

Daiva,

gyd. odontologė

"Nuostabi kalbos gidė.

Su Neringa norisi keliauti kuo toliau ir kuo ilgiau. Nuoširdus ačiū už vedimą po anglų kalbos dar neatrastus slėpinius."

Rūta, pedagogė

"Linksma, naudinga ir įdomu. Yra
lengvumo jausmas.

Kai pagalvoji apie mokymąsi, kyla šypsena.''

Lina, 

Real Estate Consultant

bottom of page