top of page
DSC_0864.jpg

Individualisto konceptas tinka Jums, jeigu:

  • tikitės maksimalaus dėmesio 

  • siekiate išsigryninti savo mokymosi stilių

  • planuojate specifinius karjeros pokyčius 

  • norite pritaikyti anglų kalbą sau, o ne taikytis prie sistemų

  • norite mokytis Jums tinkamu laiku ir tempu

Kaip dažnai planuotis mokymus?

Lengvasis planas įsibėgėjimui - 1 kartas per savaitę

Tinka, jei norite tik prisiminti kalbą ar palaikyti esamą kalbos lygį.

Aukso viduriuko planas - 2 kartai per savaitę

Tinka, jei save labiau priskirtumėte prie "maratonininkų", pastovaus ritmo ilgųjų distancijų studentų ir jei norite mokytis savo malonumui.  

Maksimalisto planas sparčiam pokyčiui kurti - 3 kartai per savaitę

Tinka, jei turite "deadline'ą", iki kada būtina patobulinti kalbą ir jei poreikis labai specifinis (ruošiu žmones formalioms studijoms anglų kalba, tarkime, ISM vadovų mokymuose ar IBM institute, anglų kalbos egzaminams (IELTS, ESL) ir pan.)

Įkainiai

Skaičiuojami astronominėmis valandomis (60 min)

Įkainis: nuo 30 Eur/60 min.

Kaina priklauso nuo apmokamų užsiėmimų skaičiaus.

Nepirk katės maiše!

Jūsų poreikiams aptarti galime suplanuoti 15 min pokalbį internetu ir aptarti Jūsų lūkesčius, galimas temas ir susipažinti su mokomąja medžiaga. 

Rūpi kalbos lygis?

Užsisakyk kalbos lygio atpažinimo sesiją ir gauk nuorodą į išsamų kalbos testą, jei nori tikslumo (Įkainis - kaip ir individualios pamokos).

Kuo šie mokymai unikalūs?

Jei nežinojote, kad galima suderinti anglų kalbos mokymąsi ir asmeninį tobulėjimą, arba kad galima ne tik tobulinti kalbos žinias, bet ir sąmoningai treniruotis jaustis geriau, kai tenka bendrauti angliškai - mums pats metas susitikti ir pakeisti Jūsų patirtį!

"Emocinis saugumas, laisvė, tobulėjimas.

Tokie dalykai pas Neringą"

Dominika Novickienė, koučerė

"Taip įtraukia, kad tą valandą viską aplink pamirštu, visi rūpesčiai ir darbai nutolsta!  Pasikraunu geros energijos ir emocijų. Po pamokos visada užplūsta puiki nuotaika, pasitikėjimas savimi, visą dieną mąstau  angliškai. Ačiū!"

Daiva,

gyd. odontologė

"Nuostabi kalbos gidė.

Su Neringa norisi keliauti kuo toliau ir kuo ilgiau. Nuoširdus ačiū už vedimą po anglų kalbos dar neatrastus slėpinius."

Rūta, pedagogė

"Labai norėčiau rekomenduoti mokytojos Neringos kalbų kursus žmonėms, kurie jaučia baimę bendrauti svetima kalba arba yra įsitikinę, kad jiems yra sunku mokytis kalbų.''

Jolita

DSC_0708.jpg

Kodėl verta rinktis nuotolinius mokymus?

Tarp lemtingų elementų būtina paminėti:

1. Nuotoliniai mokymai efektyviai mažina laiko, logistikos, išteklių išlaidas.

2. Dėl jau išvardytų priežasčių pirmajame punkte tai yra eco-conscious būdas mokytis.

3. Mokydamas internetu, mokytojas privalo nuolat stiprinti savo kompetencijas, nes kitaip jo pamokos tiesiog bus nuobodžios, ir galiausiai neliks norinčių mokytis. 

4. Online mokymai neišvengiamai reikalauja daugiau įdirbio. Pažįstu ne vieną kolegą, kurie vos pasitaikius progai grįžti prie įprastinio mokymo gyvai iškart taip ir padarė. Nes mokyti online YRA sunkiau, bet ir žymiai įdomiau!

5. To pasekoje gaunate kokybiškesnį, koncentruotą, mažiau "pilstymo iš tuščio į kiaurą" mokymą. 

 

Asmeninė patirtis

Galiu prisipažinti, kad niekada nebuvau tokio mokymų pobūdžio gerbėja. Bet vieną dieną atėjus karantinui, su esamais studentais teko kraustytis į  virtualią erdvę. Buvo labai baisu dėl dviejų dalykų. Pirma, maniau, kad bus sunku įvaldyti visus techninius niuansus. Antra, mano išankstiniu įsitikinimu, virtualus bendravimas neprilygo gyvai fizinei komunikacijai. Pasirodo, nei viena, nei antra nebuvo tiesa. 

Kaip manote, kiek laiko man prireikė, kad persijungčiau iš vieno režimo į naująjį? Apytiksliai poros savaičių.

Pagrindiniai dalykai, kuriuos supratau iš karto:

1. Studentui svarbu užtikrinti mokymosi proceso dinamiškumą ir dar patrauklesnę mokomąją medžiagą. Tai buvo pirmoji užduotis, ir aš ėmiausi papildomai kurti įvairius viuzalinius paruoštukus sesijoms online, taip pat integruoti online elementus (pvz, Quizlet) į savo mokymų metodiką.  

2. Mokytojai labai svarbu įdėti dar daugiau energijos į žodinę ir neverbalinę komunikaciją. Jei auditorijoje gali pasitelkti visą kūną, kompiuterio ekrane lieka "portretas", taigi ypač svarbus tampa balso tembras, veido mimikos, akių kontaktas, kryptingi rankų gestai, o paraleliai - studento ar grupės studentų kūno kalbos skaitymo įgūdžiai, team building įgūdžiai grupinių kursų metu, lyderystės-koučingo įgūdžiai asmeninėse sesijose.

3.Online mokymai keičia mokymo paslaugos koncepciją. Nors aš tai praktikavau ir dėstydama gyvai, neįsivaizduoju, kaip nuotolinį studentą gali ''paleisti'' be elektroninio laiško su visomis naudingomis nuorodomis ir mokomąja medžiaga iki kito karto. Mes visi gyvename skuboje ir esame linkę pamiršti informaciją. Mano kaip mokytojos pareiga yra užtikrinti, kad turėsite visą reikiamą info savo pašto dėžutėje ir galėsite ją rasti bet kuriuo metu pagal datą.  

4.Visi šie iššūkiai manęs neišgąsdino, nes asmenybės psichologija, autoriniai kursai (dėstau tik iš savo rengtos medžiagos) ir visuminė mokymo paslauga, į kurią įeina ne tik realus mokymų laikas, bet ir visos būtinos gairės nuo mokymų pradžios buvo mano kertiniai akmenys. Visa, ką turėjau padaryti - tiesiog gilinti įdirbį ir tobulėti! 

Jeigu dar nebandėte nuotolinių mokymų, visada suteikiu studentui galimybę išbandyti trumpąjį online susitikimą. Tiesiog "įmeskite" šią žinutę į mano el. paštą tutorneringa@gmail.com: "Norėčiau pradėti mokytis online, domina trumpasis online susitikimas" 

Galite ir skambinti telefonu +37065077972

DSC_0661.jpg

Tai - tavo šansas. 

No procrastination - jokių atidėliojimų!

“Growth is never by mere chance; it is the result of forces working together.” - James Cash Penney

daniel-oberg-sEApBUS4fIk-unsplash.jpg

picture credit: unsplash.com

bottom of page