top of page
portrait-smiling-woman-wearing-red-beret

Prancūzų kalba - kultūros, meno, mados, o svarbiausia - gyvenimą mylinčių žmonių kalba. Šios kalbos galite mokytis savo malonumui. Negana to, tai jums atveria žavingą prancūzų kultūros pasaulį bei naujų galimybių taikyti šią kalbą bendravime.

Kursas MADAME. 1 lygis

Autentiškas kursas, kuriame mokotės prancūzų kalbos tarimo subtilybių, dainų, žodžių ir frazių. Visa tai padeda įsiminti mokytojos atrinkti vaizdo įrašai bei specialiai jums adaptuotos interaktyvios žodžių ir frazių įsiminimo užduotys Quizlet platformoje.

Kursas Jums tiks, jeigu:

- seniai svajojate prabilti prancūziškai,

- domitės prancūzų kultūra,

- turite prancūzakalbių draugų ar giminaičių,

- norite suderinti prancūzų kalbos ir kultūros studijas.

​​

Individualios sesijos po 60 min. bent kartą per savaitę garantuoja, kad pramoksite prancūzų kalbos: rašyti ir tarti ausį glostančius žodžius, jungti juos į kasdienes frazes, atpažinti tai dainų tekstuose.

Kursas FRANÇAIS VIVANT. A1-A2 lygiai

Kursas pradedantiesiems, kuriame mokotės prancūzų kalbos žodyno ir gramatikos. Mokymą paįvairina atrinkti garso ir vaizdo įrašai bei specialiai jums adaptuotos interaktyvios žodyno užduotys Quizlet platformoje.

Kursas Jums tiks, jeigu:

- esate šiek tiek susipažinę su prancūzų kalba (mokėtės mokykloje ar savarankiškai),

- norite pagilinti gramatikos žinias,

- turite tikslą gerinti klausymo ir kalbėjimo įgūdžius.

​​

Individualios sesijos po 60 min. bent kartą per savaitę garantuoja, kad prisiminsite prancūzų kalbos pagrindus ir plėsite žodyną, praktikuodami tarimą ir kalbėseną.

+ 370 650 77972

bottom of page