top of page
DSC_3043_edited.jpg

Labas,

Esu kalbos, iškalbos ir pasitikėjimo gidė Neringa. Jei šiuo metu ieškote originalių sprendimų mokytis ir pažinti save, mums pakeliui! 

Kartais manęs klausia: Kokia jūsų mokymo metodika? Atsakymas: lanksti, inovatyvi, kūrybinė. 

Lanksti, nes visada atsižvelgiu į konkretaus studento poreikius.

Inovatyvi, nes temų spektras platus ir apima naujausias žinias psichologijos, lyderystės, mokslo, kultūros srityse.

 

Kūrybinė, nes įtraukia studentą į mokymosi procesą ir taip efektyvina augimą. 

Susitikimai su manimi - savotiški saviugdos klubai. Saviugda yra mano gyvenimo moto, šia tema esu išvertusi ne vieną dešimtį knygų iš anglų kalbos. Žinias integruoju

mokymo medžiagoje, kurią gaunate nusprendę mokytis su manimi. Žinių amžiuje, kai viskas taip greitai kinta, negalime stovėti vietoje.

 

Puikiai suprasdama šį poreikį ir žinių teikiamą pasitikėjimą bei pranašumą, nuolat koreguoju ir papildau mokymų temas. Dažnai jas diktuoja mano individualių studentų poreikiai, todėl jaučiu visuomenės pulsą įvairiose gyvenimo srityse. Juk mokau suaugusius žmones, kurie dirba įvairiose srityse nuo vadybos, teisės, medicinos, iki švietimo, valstybinio sektoriaus ir nuosavų verslų.

 

Myliu savo veiklą, nes mėgstu moderuoti procesus, kurti jaukią atmosferą, pamatyti pasaulį kitų akimis ir dalintis tuo, ką moku geriausiai. Anglų kalba su manimi jau daugiau kaip 30 metų, turiu gana gerą iškalbą ir nemažai reprezentacinės patirties iš laikotarpio, kai sakydavau kalbas, vesdavau užsiėmimus ir rengdavau savo knygos pristatymus bei personalines parodas įvairiuose Lietuvos miestuose. 

 

Kiekviena mokymams skirta valanda man yra prasminga. Jei pribrendote anglų kalbos praktikai, norite pasiruošti karjeros pokyčiams ar tiesiog atsiverti naujoms galimybėms per anglų kalbą - išgerkime online puodelį kavos. Sunku apsispęsti? Susijunkime per Zoom pasilabinti bei aptarti jūsų lūkesčius!

>>> EITI Į PRADINĮ PUSLAPĮ IR UŽPILDYTI FORMĄ

DSC_3051_edited_edited_edited.png

"Taip įtraukia, kad tą valandą viską aplink pamirštu, visi rūpesčiai ir darbai nutolsta!  Po pamokos visada užplūsta puiki nuotaika, pasitikėjimas savimi, visą dieną mąstau  angliškai. Ačiū!"

Daiva, odontologė

''Paskaitos gerai suplanuotos, šiltas ir korektiškas bendravimas, skiriamas dėmesys kiekvienam dalyviui.''

Rolandas,

valstybės tarnautojas

"Kai informacija žmogų pasiekia be
įtampos, per jumorą – tai labai
paprasta mokytis. Tai yra labai
svarbu.."

Aušra,

verslininkė

"Man labai patiko mokymo sistema ir temos. Visko buvo - skaitymo, kalbėjimo, rašymo, klausymo. Puikiai pateikta medžiaga. Visada su malonumu laukiau paskaitų ne tik dėl puikios mokymo kokybės, bet ir šiltos atmosferos. Ačiū!''

Viktorija, 

pedagogė

bottom of page