top of page

Planuok augimą
iš anksto!

inspiring women (4).png

Inspiring Women Pioneers: HERstory

12 susitikimų apie moteris pirmeives.

Nuo 2023 vasario 13 d. pirmadieniais 

18.30 - 20.00 val. ONLINE

viešo kalbėjimo kursas#

Žiūrėti temas ir detalesnį aprašymą 

Pačios geriausios rekomendacijos mokytojai Neringai, nes ji sugeba pralaužti "nebijojimą" kalbėti. Kas be galo įtraukia ir motyvuoja - tai parinktos įdomios ir aktualios temos, kai apskritai sužinai daug naujų dalykų, ir dar apie tai gali padiskutuoti anglų kalba.  Dėmesys akcentuojamas ne į gramatinius dalykus, o į šnekamąją kalbą. 

Raimonda

"Be galo dėkinga už sukurtą aplinką, kurioje gali atsiskleisti ir būti savimi bei bendruomenės dalimi.

Mokomės angliškai diskutuoti, palaikyti, argumentuoti savo ir kitų požiūrį moterims aktualioms temomis.

Tad tobulinam savo anglų kalbėjimo įgūdžius bei plečiam pasaulėžiūrą ir žinias apie moterų lyderystę."

Asta

"Pasirinkusi „Inspiring Women“ gavau ne tik puikią progą stiprinti anglų kalbos įgūdžius, bet ir plėsti akiratį, atrasti įdomias asmenybes ir įvairius literatūros, meno, viešosios kultūros aspektus. O svarbiausia, kad galėjau mokytis jaukiame, smagiame, įkvepiančiame moterų rate, kuris padėjo įveikti baimes ir nedrąsumą, buvo saugi aplinka skleistis ir augti. Jaučiuosi įvairiopai praturtėjusi ir gerai praleidusi laiką!"

Indrė

''Džiaugiuosi atradusi šią entuziastingą ir išradingą mokytoją.

Čia yra galimybė ne tik mokytis anglų kalbos, bet ir plėsti savo akiratį, sužinoti įdomių istorijų ar faktų.

Puikus ir šiltas, konstruktyvus mokytojos ir mokinių bendravimas. Sukurta atmosfera pamokų metu nuostabi – daug bendravom, juokėmės.

Pamokose nei vienas nelieka pamirštas, jokio streso, tik progresas."

Dalia

DSC_0708.jpg

Kodėl verta rinktis nuotolinius mokymus?

Tarp lemtingų elementų būtina paminėti:

1. Nuotoliniai mokymai efektyviai mažina laiko, logistikos, išteklių išlaidas.

2. Dėl jau išvardytų priežasčių pirmajame punkte tai yra eco-conscious būdas mokytis.

3. Mokydamas internetu, mokytojas privalo nuolat stiprinti savo kompetencijas, nes kitaip jo pamokos tiesiog bus nuobodžios, ir galiausiai neliks norinčių mokytis. 

4. Online mokymai neišvengiamai reikalauja daugiau įdirbio. Pažįstu ne vieną kolegą, kurie vos pasitaikius progai grįžti prie įprastinio mokymo gyvai iškart taip ir padarė. Nes mokyti online YRA sunkiau, bet ir žymiai įdomiau!

5. To pasekoje gaunate kokybiškesnį, koncentruotą, mažiau "pilstymo iš tuščio į kiaurą" mokymą. 

 

Asmeninė patirtis

Galiu prisipažinti, kad niekada nebuvau tokio mokymų pobūdžio gerbėja. Bet vieną dieną atėjus karantinui, su esamais studentais teko kraustytis į  virtualią erdvę. Buvo labai baisu dėl dviejų dalykų. Pirma, maniau, kad bus sunku įvaldyti visus techninius niuansus. Antra, mano išankstiniu įsitikinimu, virtualus bendravimas neprilygo gyvai fizinei komunikacijai. Pasirodo, nei viena, nei antra nebuvo tiesa. 

Kaip manote, kiek laiko man prireikė, kad persijungčiau iš vieno režimo į naująjį? Apytiksliai poros savaičių.

Pagrindiniai dalykai, kuriuos supratau iš karto:

1. Studentui svarbu užtikrinti mokymosi proceso dinamiškumą ir dar patrauklesnę mokomąją medžiagą. Tai buvo pirmoji užduotis, ir aš ėmiausi papildomai kurti įvairius viuzalinius paruoštukus sesijoms online, taip pat integruoti online elementus (pvz, Quizlet) į savo mokymų metodiką.  

2. Mokytojai labai svarbu įdėti dar daugiau energijos į žodinę ir neverbalinę komunikaciją. Jei auditorijoje gali pasitelkti visą kūną, kompiuterio ekrane lieka "portretas", taigi ypač svarbus tampa balso tembras, veido mimikos, akių kontaktas, kryptingi rankų gestai, o paraleliai - studento ar grupės studentų kūno kalbos skaitymo įgūdžiai, team building įgūdžiai grupinių kursų metu, lyderystės-koučingo įgūdžiai asmeninėse sesijose.

3.Online mokymai keičia mokymo paslaugos koncepciją. Nors aš tai praktikavau ir dėstydama gyvai, neįsivaizduoju, kaip nuotolinį studentą gali ''paleisti'' be elektroninio laiško su visomis naudingomis nuorodomis ir mokomąja medžiaga iki kito karto. Mes visi gyvename skuboje ir esame linkę pamiršti informaciją. Mano kaip mokytojos pareiga yra užtikrinti, kad turėsite visą reikiamą info savo pašto dėžutėje ir galėsite ją rasti bet kuriuo metu pagal datą.  

4.Visi šie iššūkiai manęs neišgąsdino, nes asmenybės psichologija, autoriniai kursai (dėstau tik iš savo rengtos medžiagos) ir visuminė mokymo paslauga, į kurią įeina ne tik realus mokymų laikas, bet ir visos būtinos gairės nuo mokymų pradžios buvo mano kertiniai akmenys. Visa, ką turėjau padaryti - tiesiog gilinti įdirbį ir tobulėti! 

Jeigu dar nebandėte nuotolinių mokymų, visada suteikiu studentui galimybę išbandyti trumpąjį online susitikimą. Tiesiog "įmeskite" šią žinutę į mano el. paštą tutorneringa@gmail.com: "Norėčiau pradėti mokytis online, domina trumpasis online susitikimas" 

Galite ir skambinti telefonu +37065077972

DSC_0661.jpg

Tai - tavo šansas. 

No procrastination - jokių atidėliojimų!

“Growth is never by mere chance; it is the result of forces working together.” - James Cash Penney

daniel-oberg-sEApBUS4fIk-unsplash.jpg

picture credit: unsplash.com

bottom of page