top of page

Individualios motyvacinės 
sesijos
moterims

DSC_0773.jpg

Pastaruosius šešerius metus dirbu daugiausiai su moterimis, norinčiomis pagerinti savo anglų kalbą profesiniais tikslais. Proceso eigoje atrandame, kad sklandžiai kalbėti trukdo ne tik kalbos įgūdžių stoka. Daug svarbesnės yra psichologinės priežastys, kurias sprendžiame drauge. 

Mano mokymuose integruota saviugda - bendraujame tokiomis temomis kaip įpročių formavimas, laiko planavimas, savivertė, pusiausvyra tarp profesinio ir asmeninio gyvenimo, ir pan. 

Psichologija yra mano didžioji gyvenimo aistra. Keturiolikos metų įstojau į Visuomeninę parapsichologijos akademiją, aštuoniolikos gyniausi diplomą "Dvasios alchemija". Vos įstojusi į anglų kalbos studijas, pradėjau versti psichologinę, filosofinę, self-help literatūrą. (Išverstų knygų sąrašas

Dešimt metų vedžiau mokymus moterims su integruota šokio terapija, taikydama dailės terapiją (esu menininkė, autorė mėgstu piešti ir tapyti), garso terapiją, meditaciją. Transformacija yra mano arkliukas. Jei jums norisi transformuoti savo karjerą - susitikime individualiose motyvacinėse sesijose internetu!

k (2).png
k (3).png

Sesijoje galima bendrauti tiek lietuviškai, tiek angliškai. Bendravimo eigoje bet kada galima perjungti kalbą. Mokomoji medžiaga, filmų ir knygų rekomendacijos tiek lietuvių, tiek anglų kalbomis. Taip lengviau integruosite anglų kalbą į savo kasdienybę, jei turite tokį tikslą.

Įkainiai

Bandomoji sesija (~30-45 min) 20 Eur

Bandomoji sesija yra pažintinė. Aptariame jūsų iššūkius ir lūkesčius asmeniniame ir (arba) profesiniame gyvenime. 

5 valandinės sesijos - 190 Eur 

Susitikimų ciklas, skirtas:

- pažinti Jūsų vidinės moters archetipą,

- išsigryninti vertybes šiame gyvenimo etape,

- suderinti norus ir ketinimus, 

- pradėti savistabos praktikas, tinkančius Jūsų atvejui,

- aptarti iššūkius šiame kelyje,

- gauti palaikymą siekiant sukurti pokytį. 

Bendraujame Teams aplinkoje Jums patogiu metu. 

 

Rask savo karjeros sprendimą. Rask autentišką save!

Registracija:

tel. 865077972, tutorneringa@gmail.com

Interviu su Neringa (kalbino koučerė Dominika Novickienė)

"Pokalbis su magiškąja Neringa

Neringa Jagelavičiūtė-Teišerskienė yra toji moteris, kurią susitinkant jau žinai, kad bus emociškai saugu, intelektualiai naudinga, sąmoningai moteriška ir nepakartojama. Bohemiškai pasitaršiusiais plaukais, kartais savo rankų darbo suknele, skvarbiu akių mėliu, didele, kaip dovana, šypsena, ji ima ir nejučia išmokina daugiau, nei tikėjaisi... Kaip? Žodžiais. Tai – Neringos gyvenimo įrankis, kaip koks šaukštas, sklidinas nesibaigiančiomis žiniomis ir projektais, varvančiais į visuomenės galvas ir širdis... Kaip taip jai pavyksta? Gal talentas, o gal nuoseklus darbas?" SKAITYTI

bottom of page